Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 4 000,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
  1. Úvod
  2. Blog
  3. Fasádní barvy - typy fasádních barev a tónování do zvoleného odstínu
10.04.2019

Fasádní barvy - typy fasádních barev a tónování do zvoleného odstínu

U nás si můžete zakoupit všechny typy fasádních barev od prověřeného německého výrobce profesionálních barev Herbol.

U všech typů fasádních barev je v nabídce bílá barva. Navíc Vám rádi fasádní barvy natónujeme dle zvoleného odstínu. Odstín si můžete vybrat z běžných vzorníků jako jsou vzorníky: NCS, Herbol, Keim, Dulux, RAL, JUB a mnohé další. Na dotaz Vám rádi sdělíme, zda jsme schopni podle Vašeho vzorníku fasádní barvu natónovat. Nemáte vlastní vzorník? Rádi Vám ho zapůjčíme.
Zároveň Vám po upřesnění odstínu, nátěrové plochy a zvoleného materiálu rádi zdarma vypracujeme kalkulaci. Stačí nás kontaktovat přes kontaktní formulář. Při větších plochách je možné získat slevu.

U fasádních barev Herbol je možné při použití ekonomického nátěrového systému (1. nátěr: 1 díl penetrace, 1 díl barvy a 10-20% vody podle nasákavosti podkladu a druhý nátěr pak barva ředěná max. 10%) natřít cca 50 m2 z jednoho 12,5L balení fasádní barvy.

Další možností je použití standardního nátěrového systému - 1 nátěr penetrací a dva nátěry fasádní barvou. 

Tónovat lze následující barvy z naší nabídky:

Herbosil - Akrylátová fasádní barva s příměsí silikonu. Jedná se o nejprodávanější materiál.


Herboxan - Silikonová fasádní barva. Barva má do jisté míry samočistící schopnost a je díky příměsi odolná proti mechům a řasám.

Silikat Fassadenfarbe - Silikátová fasádní barva. Barva je na bázi vodního skla, vysoce prodyšná a díky vysoké alkalitě je přirozeně odolná proti růstu mechů a řas. Je často využívaná pro památkově chráněné objekty.

Mineralfarbe - Vápenná barva vyrobená ze speciálně zušlechtěného a jemného vápenného pojiva. Pouze bílá barva, kterou lze s drobnou odchylkou tónovat do světlých odstínů. Využívaná pro památkově chráněné budovy nebo do interiérů.

Fasádní barvy

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz