Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Blog
Dulux Visualizer - vyberte si odstín do svého interiéru
12.04.2019
Dulux Visualizer - vyberte si odstín do svého interiéru
Pomocí vychytané aplikace od Duluxu si můžete doma vybrat ideální odstín do vašeho interiéru. Na displeji vašeho mobilu pak můžete vyzkoušet, jak bude... číst celé
Fasádní barvy - typy fasádních barev a tónování do zvoleného odstínu
10.04.2019
Fasádní barvy - typy fasádních barev a tónování do zvoleného odstínu
Nechte si od nás udělat zdarma rozpočet na Vaši fasádu ve zvoleném odstínu. Fasádní barvu Vám natónujeme podle vybraného odstínu a zašleme během 2 pra... číst celé
Ošetření dřevěných teras pomocí olejů Scandiccare
09.04.2019
Ošetření dřevěných teras pomocí olejů Scandiccare
Dřevěné terasy jsou v současnosti stále populárnější. Jedná se o příjemný přírodní materiál, který je i esteticky velmi pěkný. Aby Vaše dřevěná terasa... číst celé
Zobrazit všechny články
Nízké ceny přeprav

Přeprava

Ceny přeprav se snažíme nastavit tak aby si každý zákazník vybral ideální variantu a zároveň se snažíme držet ceny přeprav na co nejnižší úrovni.
Více informací

  1. Úvod
  2. Blog
  3. Fasádní barvy - typy fasádních barev a tónování do zvoleného odstínu

Fasádní barvy - typy fasádních barev a tónování do zvoleného odstínu

U nás si můžete zakoupit všechny typy fasádních barev od prověřeného německého výrobce profesionálních barev Herbol.

U všech typů fasádních barev je v nabídce bílá barva. Navíc Vám rádi fasádní barvy natónujeme dle zvoleného odstínu. Odstín si můžete vybrat z běžných vzorníků jako jsou vzorníky: NCS, Herbol, Keim, Dulux, RAL, JUB a mnohé další. Na dotaz Vám rádi sdělíme, zda jsme schopni podle Vašeho vzorníku fasádní barvu natónovat. Nemáte vlastní vzorník? Rádi Vám ho zapůjčíme.
Zároveň Vám po upřesnění odstínu, nátěrové plochy a zvoleného materiálu rádi zdarma vypracujeme kalkulaci. Stačí nás kontaktovat přes kontaktní formulář. Při větších plochách je možné získat slevu.

U fasádních barev Herbol je možné při použití ekonomického nátěrového systému (1. nátěr: 1 díl penetrace, 1 díl barvy a 10-20% vody podle nasákavosti podkladu a druhý nátěr pak barva ředěná max. 10%) natřít cca 50 m2 z jednoho 12,5L balení fasádní barvy.

Další možností je použití standardního nátěrového systému - 1 nátěr penetrací a dva nátěry fasádní barvou. 

Tónovat lze následující barvy z naší nabídky:

Herbosil - Akrylátová fasádní barva s příměsí silikonu. Jedná se o nejprodávanější materiál.


Herboxan - Silikonová fasádní barva. Barva má do jisté míry samočistící schopnost a je díky příměsi odolná proti mechům a řasám.

Silikat Fassadenfarbe - Silikátová fasádní barva. Barva je na bázi vodního skla, vysoce prodyšná a díky vysoké alkalitě je přirozeně odolná proti růstu mechů a řas. Je často využívaná pro památkově chráněné objekty.

Mineralfarbe - Vápenná barva vyrobená ze speciálně zušlechtěného a jemného vápenného pojiva. Pouze bílá barva, kterou lze s drobnou odchylkou tónovat do světlých odstínů. Využívaná pro památkově chráněné budovy nebo do interiérů.

Fasádní barvy

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz