Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 3 000,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
  • Kategorie blogu
Blog
Hagmans Kisel - Silikonová impregnace na dřevěné terasy
05.05.2020
Hagmans Kisel - Silikonová impregnace na dřevěné terasy
Silikonová bezúdržbová impregnace na dřevěné konstrukce a terasy. číst celé
Dulux Visualizer - vyberte si odstín do svého interiéru
12.04.2019
Dulux Visualizer - vyberte si odstín do svého interiéru
Pomocí vychytané aplikace od Duluxu si můžete doma vybrat ideální odstín do vašeho interiéru. Na displeji vašeho mobilu pak můžete vyzkoušet, jak bude... číst celé
Fasádní barvy - typy fasádních barev a tónování do zvoleného odstínu
10.04.2019
Fasádní barvy - typy fasádních barev a tónování do zvoleného odstínu
Nechte si od nás udělat zdarma rozpočet na Vaši fasádu ve zvoleném odstínu. Fasádní barvu Vám natónujeme podle vybraného odstínu a zašleme během 2 pra... číst celé
Zobrazit všechny články
Ceny přepravCeny přeprav se snažíme nastavit tak aby si každý zákazník vybral ideální variantu a zároveň se snažíme držet ceny přeprav na co nejnižší úrovni.
Více informací

  1. Úvod
  2. Blog
  3. Hagmans Kisel - Silikonová impregnace na dřevěné terasy

Hagmans Kisel - Silikonová impregnace na dřevěné terasy

Hagmans Kisel

Vážení zákazníci,
Rádi bychom Vám představili NOVINKU pro letošní sezónu. Jedná se o speciální přípravek od švédské firmy HAGMANS Nordic, který je určen pro přirozené ošetření dřeva v exteriéru. Nejde o klasický nátěr, ale systém transparentních silikátových materiálů, čističe + impregnace dřeva. Používá se pro kvalifikovanou ochranu všech druhů venkovních i tlakově impregnovaných povrchů dřeva, jako jsou nechráněné pochozí terasy, lávky, mosty, mola, zahradní nábytek, terasy kolem bazénů, obložení fasád, aj.

Výsledkem provedené úpravy není klasický přírodní či barevný nátěr (lazury) nebo napuštění (oleje), který se musí neustále obnovovat, ale trvalý krásný stříbřitě - šedý povrch dřeva.

Jak to celé funguje?

Ošetřit lze jak úplně nové, tak staré dřevo. Podklad musí být dobře vyschlý. Nové tlakově impregnované dřevo musí nejprve několik měsíců vyschnout. Staré podklady musí být zbaveny všech stávajících nátěrů, i oleje musí být odstraněny. Staré dřevo se očistí KISEL - čističem, nanesením tenké vrstvy štětcem nebo válečkem, nechá se ca 10 minut působit a provede se oplach volně tekoucí vodou. Při větším znečištění lze použít opatrně vysokotlaké čistící zařízení. Před dalším ošetřením se nechá 24 hodin oschnout. Portom se provede 2 x nátěr KISEL - Impregnace štětcem nebo válečkem v rozmezí 2 - 4 hodin.  Po dalších cca 4 hodinách je nátěr připraven k používání. Nátěr je bezbarvý, dřevo vypadá ze začátku jako neošetřené, objevují se nepravidelné fleky a povrch postupně mění vzhled. Po 1 - 3 měsících získá povrch vlivem povětrnostních podmínek krásný přirozený a trvalý stříbřitě - šedý vzhled. Je doporučeno provádět údržbu 1 x ročně, na jaře, kdy se povrch umyje vodou a zbaví se špíny, prachu a listí. Excelentní údržba se dosáhne každoročním čištěním povrchu produktem KISEL - čistič, čímž se prodlouží životnost povrchové úpravy. Při dodržení uvedeného postupu je povrchová úprava trvalá, impregnace se doporučuje opakovat po cca 10 letech. Povrch má vynikající odolnost proti plísním a houbám.


Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz