Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 4 000,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
  1. Úvod
  2. Blog
  3. Lazura profesionálů - Herbol Offenporig Pro-Decor
28.03.2019

Lazura profesionálů - Herbol Offenporig Pro-Decor

Nejdynamičtějším segmentem na trhu stavebních nátěrů jsou dnes lazury. Stálicí mezi nimi je Offenporig Pro-Decor, již několik let nejprodávanější výrobek značky Herbol v České republice. Zákaznící se již více než 15 let stále vracejí pro tuto ověřenou lazuru. Tixotropní lazura je univerzálně použitelná jak ve venkovním prostředí, tak v interiérech. Nízká vnitřní viskozita a prodloužený počátek schnutí umožňují hospodárné nátěry i velkých ploch. Spolehlivou dvoufázovou ochranu proti UV záření zajišťuje patentově chráněná kombinace pigmentů a pojiva. Dřevo natřené lazurou Herbol Offenporig je vodoodpudivé, mikropóry však umožňují difuzi vlhkosti - dřevo může dýchat. Offenporig poskytuje neomezené možnosti při nátěrech dřeva jak evropského typu, tak i tropických dřevin. Nezakrývá strukturu dřeva ani po několika vrstvách. Offenporig se dodává v 15 hotových klasických odstínech nebo se na počkání míchá do stovek odstínů podle přání zákazníka.

Příklady užití lazury na dřevo Herbol Offenporig Pro-Decor

Kvalita barev se vždy ukáže v náročném horském prostředí - dnes přinášíme ukázky z Jizerských hor a Krkonoš. Panský dům na Jizerce patříval před 150 lety sklářským podnikatelům Riedelům, dnes slouží jako prvotřídní horský hotel. Sklářské muzeum v Kristiánově prošlo památkovou obnovou v roce 2017. Původně navržené italské oleje nepřesvědčily, s ohledem na nadmořskou výšku přes 800m byl nakonec vybrán Herbol Offenporig v odstínu Teak. Apartmány Švadlenka v Rokytnici nad Jizerou byly postaveny v roce 2005. Při nátěru dřevěného obložení byl tehdy použitý Herbol Offenporig v odstínu Palisandr. Shodný produkt i odstín se natíral při obnovovacím nátěru v roce 2017. Totéž platí pro sport hotel POMI v Harrachově, pouze odstín je Teak. 
Znáte jinou lazuru na českém trhu, která v extrémním prostředí vydrží přes 10 let, neloupe se a potom ji stačí jen přetřít?


Panský dům na Jizerce 

Sklářské muzeum v Kristiánově
Sklářské muzeum Kristiánov

Apartmány Švadlenka v Rokytnici
Apartmány Švadlenka v Rokytnici

Sporhotel POMI Harrachov
Sporhotel POMI Harrachov

* Článek vyšel v Aktualitách Herbol 2019.

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz