


Ceny přeprav se snažíme nastavit tak aby si každý zákazník vybral ideální variantu a zároveň se snažíme držet ceny přeprav na co nejnižší úrovni.
Více informací
- Úvod
- Nátěry na dřevo
- Oleje na dřevo
- Tungový olej Orient COLOREX
Tungový olej Orient COLOREX

- Kompletní specifikace
- Parametry
- Ke stažení
- Tungový olej Orient COLOREXSklademcena od 424,00 Kč
Tungový olej na dřevo Orient je vhodný jak na nové, tak již dříve impregnované dřevo. Je vynikající i k použití na tvrdé tradiční dřevo jako je teak nebo mahagon. Lze ho použít k nátěrům lodí nad hladinou vody. V Praze se osvědčil k napouštění dubových mol u vltavské říční dopravy. Použití nachází i ve zcela atypických případech - dodává lesk kabřincovým obkladům a je vhodný i k zamezení prašnosti pálených cihel.
Orient tungový olej je olej s vysokým podílem pevných částí, jedná se o kombinaci tungového oleje, alkydu a lněného oleje. Obsahuje 85% oleje ze stromů tung, který se vyznačuje velmi jemnou molekulární stavbou umožňující lepší hloubkovou penetraci než běžné oleje. Dřevo je výborně chráněno před vlhkostí, nevznikají praskliny ani hniloba.
Přečtěte si náš článek o tungovém oleji.
Spotřeba: 8-14 m2/l
Balení: 1l, 3L, 10L
Odstín: čirý nažloutlý
Lesk: matný
Nanášení: štětcem, máčením, stříkáním
Schnutí: přetíratelný po cca 6 hod, zcela proschlý za 24 hod.
Ředidlo: neředit, na štětce S6006